Master Tez Logo

Tez Yazdırma Ücretleri (Hesaplama Aracı)

Tez Yazdırma Ücretleri

Tez yazdırma, yüksek öğrenim öğrencilerinin yazmaları gereken akademik çalışmalardır. Tez yazdırma çalışmalarını lisans, yüksek lisans veya doktoralarını yapabilmek için yazarlar aslında. Tez yazdırma kelimesi araştırılınca akla ilk tez yazdırma fiyatları gelmektedir. Tez yazdırma ücretleri ise tezin teslim zamanı, tez konusu, fakülte ve tez zorluğuna bağlı olarak değişir. Bu nedenle her tez için farklı çalışmalar yapılır ve tez başına farklı ücretlendirmelere ihtiyaç duyulur. Genellikle lisans tezleri 6000 TL’den, yüksek lisans tezleri 12000 TL’den ve doktora tezleri 50000 TL’den başlar. Ancak teze bağlı olarak daha farklı fiyatlar da ortaya çıkabilir.

Tez Yazdırma Fiyatları Nasıl Hesaplanır ?

Tez yazdırma ücretleri hesaplanırken şu formüllerden yararlanılır. Tez yazdırma ücretlerini belirleyen faktörlerin tezin sayfa sayısı, yazım dili ve teslim zamanı olduğunu söylemiştik.

Buna göre ilk olarak yazım diline göre katsayı uygularsak Türkçe için 1 ,İngilizce için 1.4 kat kullanılır. Ve teslim zamanı 1 ay ve sonrası ise katsayı yine 1 alınır fakat teslim zamanı 1 ay ın altında ise 1.5 katsayısı kullanılır. Bu değişkenler çarpılıp en son sayfa sayısı ve 150 ile çarpılıp tez yazım fiyatı bulunur.

Yani lisans tez yazdırma ücretleri için; Türkçe, 50 sayfa ve teslim zamanı 15 gün olan tez fiyatı şu şekilde hesaplanır: 1 x 1.5 x 50 x 150 = 11.250 TL ye yazdırılabilir.

Yine yüksek lisans tezleri için ise katsayıyı 200 alarak aynı şekilde hesaplama yapılabilir. Yani : 1 x 1.5 x 50 x 200 = 15000 TL çıkar.

Ve doktora tez yazdırma fiyatları için de şu hesaplama yapılabilir: Diğer katsayılar değişken olmakla beraber 200 olan bu katsayı 275 olarak hesaplanır. Tüm bu hesaplanan fiyatlar tahminidir gerçek fiyatı belirlemek için tezin konusu da çok önemli etkendir.

Fiyat HesaplamaTezin Sayfa SayısıYazım Dili Teslim ZamanıKatsayı
Lisans Tez Fiyatı50Türkçe Katsayı=1       İngilizce Katsayı=1.41 Ay ve Sonrası Katsayı = 1          1 Ay Öncesi İçin Katsayı=1.5150
Yüksek Lisans Tez Fiyatı50200
Doktora Tez Fiyatı50275
     
Örnek olarak 50 sayfa,türkçe ve 15 gün teslim zamanı olan tez fiyatı hesaplama:  50*1*1.5*150 toplam= 11250 TL

Bitirme Projesi Yazdırma

Bitirme projesi yazdırma, genellikle bir lisans veya yüksek lisans programının sonunda öğrencilerin tamamlaması gereken bir araştırma veya uygulamalı proje çalışmasıdır.

Bitirme projelerinin öğrenciler açısından zorluğu ise aynı zamanda okula devam etmeleridir. Öğrenciler bu konuda tecrübeli olmadığından danışmanlık alma ihtiyacı duyarlar. Bu noktada Master Tez olarak öğrencilere alanında uzman ve profesyonel danışanlar ile hizmet vermekteyiz.Aşağıda da çalışma planımızın bir görseli bulunmaktadır.

Master Tez Çalışma Planı

Yüksek Lisans Tez Yazdırma

Yüksek lisans tezi, lisansüstü öğrencilerin mezuniyetleri için bir zorunluluktur ve genellikle öğrencinin belirli bir konuda uzmanlık kazanmasını sağlar. Bundan dolayı bitirme tezlerine göre zorluk derecesi daha yüksektir. Yüksek lisans tezleri genellikle daha kapsamlıdır ve daha derinlemesine bir araştırma gerektirir. Yüksek lisans tezi yazdırmak için alanında uzman ve referansları olan tez yazım merkezi tercih etmek önemlidir. Bu noktada Master Tez çalışmanız başarılı tez yazımı için önem teşkil eder. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi çalışma prensibimizin olduğu tabloyu inceleyebilirsiniz.

Doktora Tezi Yazdırma

Doktora tezi, doktora öğrencilerinin lisansüstü eğitimlerinin sonunda tamamladıkları en yüksek akademik çalışmadır diyebiliriz. Doktora tezi, belirli bir konuda derinlemesine araştırma yapmayı, bilimsel bir makale veya kitap uzunluğunda bir yazı yazmayı gerektirir. Bitirme ve yüksek lisans tezlerine göre daha kapsamlı olan doktora tezleri yazarken alanında uzman danışmanlardan yardım almak gerekir.

Doktora tezi yazma süreci oldukça yoğun ve zorlu geçebilir, ancak titiz bir planlama ve disiplinli çalışma ile başarıya ulaşılabilir. Bunun için de Master Tez gibi profesyonel tez yazım merkezlerinden yardım alabilirsiniz.

Tez Yazdırma Ücretleri Nelere Bağlı Olarak Değişir ?

Tez yazdırma ücretleri şöyle belirlenir : Her tez özel olduğu için fiyatlandırmalar da teze göre değişkenlik gösterir. Standart fiyatlara yazılan tezler her zaman danışanları memnun etmeyebilir. İşte, Master Tez’in fiyat belirlerken dikkat ettiği kriterler:

  • Tez konusu
  • Yazım dili
  • Sayfa sayısı
  • Son teslim günü

Esnek çözümlere ve fiyatlara sahip olan Master Tez, sunduğu fiyatlar sayesinde piyasanın dengesini korur. Danışmanlık hizmetleri de tez yazdırma ücretleri de danışanların maddi durumu düşünülerek belirlenir. Ayrıca eğer danışanın kolay bir tezi varsa, standart fiyatlar yüzünden yüksek meblağlar ödemesi engellenir. Her bir tez ayrıca incelenir ve yukarıdaki maddelere göre fiyat belirlenerek kısa sürede danışana iletilir.

Master Tez Hizmet Adımları

Para İle Tez Yazdırma Fiyatları

Tez yazdırma fiyatları tezin konuuna göre değişmektedir. Her tezin kendine özgü bir konusu vardır. Bölümden bölüme zorluğu değişen, zaman zaman özel bilgisayar programlarının kullanılması gereken ve sunumu oldukça önemli olan tezler, özellikle okuyucuda ilgi oluşturacak şekilde yazılmalıdır. Metin ve içerik birbiriyle uyumlu olmalı, ilk kısımda tezle ilgili dikkat çekici bir açıklama yapılmalıdır. Tezin hem başlangıcı hem de ana kısmı önemlidir. Yazarın nasıl bir dil kullandığı, konunun nasıl ele alındığı gibi birçok faktöre dikkat edilmelidir. Ayrıca imla ve yazım hatalarının da hiç olmaması gerekir. Bu nedenle tez yazdırma fiyatları birçok faktörden etkilenir ve değişiklik gösterir. Tamamen sözel bir tezle neredeyse tümü sayısal olan bir tez aynı fiyata yazılmaz. Ayrıca Türkçe, İngilizce ya da diğer dillerde aynı fiyatlandırma yapılmaz.

Tez Yazdırma Ücretleri Nelere Bağlı Olarak Değişir

Tez Yazdırma Siteleri

İnternette araştırma yaparken birçok tez düzenleme merkezleri karşınıza çıkacaktır. Burada seçilecek firma araştırılırken firmanın ne kadar profesyonel olduğunu da araştırmak gerekir. Tez yazan yerler seçilirken firmadan örnek tez çalışması talep edilmelidir. Tez yazan firmalardan fiyat alırken alacağınız hizmet de çok önemlidir. Tez yazan firmanın sürekli ulaşılabilir olması güvenilir ve gizlilik ilkelerine bağlı olması gerekir.

Tez Yazdırırken Neden Master Tezi Tercih Etmelisiniz?

Doğru bir tez yazdırmak için iyi bir firma seçmek gerekir. Piyasa konuyla çok ilgilenmeyen ya da adından çokça söz ettiren birçok tez firması vardır. Ancak Master Tez en kaliteli tez hizmeti sunan firmalardan biridir. Güvenilir bir hizmet sunan Master Tez, tez sahibinin tüm isteklerinin yerine gelmesine oldukça önem verir. Tezin üretkenliğini korur, öğrenci başarısını düşünür ve piyasaya göre uygun fiyatlandırmalar yaparak bütçeyi zorlamaz.    

Tez Danışmanlığında Profesyonel Hizmet

Tez danışmanlığında profesyonel bir hizmet alırsanız iyi bir puan almak ve mezun olmak açısından çok önemlidir. Tez yazımı konusunda Master Tez ile hareket etmek, takılma yaşanan konuların kolayca çözülmesini sağlar. Yalnızca danışmanlık alarak bile tezin ne kadar kolay şekilde yazılabileceğine dikkat çeker. Ayrıca profesyonel ve etik yaklaşımlar, tezi yazan kişinin emeğine zarar vermez. Yalnızca tez yazmayı kolaylaştırır ve öğrencinin zorlandığı konuları kolayca atlatmasına yardımcı olur.

Güvenilir Tez Danışmanlığı

Master Tez, en güvenilir tez danışmanlığına sahip olan bir firmadır. Ancak ilk kez tez yazdırmak isteyen kişilerin aklında birçok soru işareti olabilir. İstenen her an ulaşılabilen Master Tez, birçok iletişim numarasına sahiptir. Öğrenci ve öğretim üyeleriyle birlikte çalıştığı için yazılan tezlerden aldığı puanları da yüksektir. Birçok öğrencinin dersi geçmesine ve okuldan mezun olmasına yardımcı olmuştur. Ayrıca danışmanlıkları sayesinde akademik sorunların daha kolay şekilde çözülmesini sağlamaktadır.  

Tez Danışmanlığı ve Tez Yazdırma Fiyatları

Öğrenciden alınan tezleri ticaret olarak görmeyen Master Tez, yalnızca danışmanlık hizmeti de verir. Danışmanlık fiyatları da tıpkı tez yazdırma fiyatları gibi değişkenlik gösterir. Ancak verilen hizmetler sayesinde tezi yazmak da sunmak da oldukça kolay olur. Öğrenciyle yapılan etkileşimler, dersten ve bölümden daha yüksek notlarla mezun olabilmeyi sağlar. Fiyat bilgilendirmesi için Master Tez’i arayabilir ya da Whatsapp’tan mesaj atabilirsiniz.

Tez Danışmanlık Sürecinde Verilen Hizmetler Nelerdir ?

Master Tez, profesyonel olarak tez çalışması yaparken birçok hizmet sunar. Bu hizmetler şu şekildedir.

 • Çalışma düzeyi
 • Çalışma konusu
 • Teslim süresi
 • Yazım dili
 • Çalışma yöntemleri
 • Teslim

Danışanların tezi adım adım takip etmesine izin veren Master Tez, az kaynakla ve kısıtlı zaman diliminde bile çok iyi tezler oluşturmaya yardım eder. Kaynak kullanımını çok iyi şekilde yaptığı için herhangi bir intihal ortaya çıkmaz. Yazım dillerine uygun ve farklı çalışma yöntemlerine sahip olduğu için de teslim süresinde gecikme yaşanmaz. Böylece profesyonel bir tez hizmeti verir ve danışanlarını mağdur etmez.

Teklif Alın.

Tez yazdırma ve tez danışmanlık hizmeti hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için:

İçindekiler

Tez yazdırma, tez yazdırma ücretleri
Tez yazdırma, tez yazdırma ücretleri
Tez Yazdırma
Tez Yazdırma Ücretleri
Tez Yazdırma
Tez Yazdırma Ücretleri
Tez Yazdırma Ücretleri
Tez yazdırma ücretleri tezin konusu,sayaf sayısı,yazım dili gibi etkenlere bağlı olarak değişmektedir.
Master Tez